Tebsino طب سینو

از دانشکده پزشکی آزاد تبریز تا آرزویم

می خایم یه ورژن بریم بالاتر......

هر تغییری یه نتیجه ای داره!بعضی وقتا مثبت و بعضی وقتا منفی!این ما هستیم که باید مشخص کنیم که نتیجه چیه؟؟

راسیتش من یه  سال پیش این موقع ها بود  که وبلاگ عزیزمو  معرفی کردم به دنیای اینترنت!

 "طب سینو"...این وبلاگ تقریبا یه وبلاگ کلاسی محسوب می شه هر چند کلاس ما زیاد با اینترنت میونه خوبی نداره ولی به هر حال استارت کار با این هدف بود. 

 با این نیت که بتونم یه کار مثبت انجام داده باشم چه برای دانشجوهای پزشکی و چه برای مردمی که می خان در مورد سلامتی و بهداشت و ....اطلاعاتی بدس بیارن. توی این وبلاگ کللی  مطلب گذاشتم بعضیاش تخصصی و بعضیاش هم عمومی.بعضیاشو خودم نوشتم و با توجه به کتاب یا شنیده هام تو کلاس بوده و ما بقی کپی از سایت های معتبر.البتته سعی کردم همیشه اصل منبع نویسی رو رعایت کنم.برای "طب سینو" آرشیو تعریف کردم که مهماش اینا بودن:

داروخانه

مطب

تغذیه

خودمونی۸۶(واسه بچه های پزشکی بهمن ۸۶ یعنی همکلاسیام)

دکترانه(متن هایی که از احساس خودم مترشح شدن)

بقیه نیاز به توضیح ندارن و از اسماشونم معلومه توش چه مطلبایی هست...

به جز این مطالب من همیشه مد نظرم بوده که مخاطب من حین خوندن جمله های وبلاگم یه کم فکر کنه از این جهت نظر سنجی هایی که تو وبلاگم استفاده کردم یا حرفایی که نوشتم سعی کردم بار + داشته باشه و نتیجهش هم  + باشه براتون.

هر چند کللی از وقتمو  "طب سینو" می گیره ولی نظرات شما همیشه به من انگیزه ی کار داده و باعث شده به کارم دوام بدم.اما این روزا حس کردم که امار بازدیدم یه کم پایین اومده!!((البته ماه قبل آمار خوبی داشتم!))) یه دلیلش اینه که مردم ما پای اینترنت مطالب پزشکی جستجو نمیکنن!

دومیش اینکه سایت های قوی تر از وبلاگ من زیاد...سومیش هم اینکه شما نمیگین چه جور مطلبایی نیاز دارین تا من وبلاگمو بر اساس نیاز شما آپدیت کنم!!!اگر شما خوب مشارکت کنین هدف من اینه که طب سینو رو بیس آن پاپ کنم!واژه خارجکی بوداااااااااااا.

اخیرا رو ورد پرس ورژن جدید طب سینو رو زدم!!می خام توش یه کار جدید کنم!اما سوالی که می خوام از شما بپرسم اینه که به نظرتون طب سینو رو کلهم منتقل کنم اونجا ؟؟یا اینکه اینجا هم کارمو ادامه بدم؟؟نیاز شما چیه؟؟؟چی بدردتون می خوره!!

طب سینو اگه هست به خاطر شما هست...

 

+ نوشته شده در  سه شنبه دهم شهریور ۱۳۸۸ساعت 13:46  توسط سینا   |